Logo
Karanlık Modu  

Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama


Aşağıda son adet tarihinizi ve annenin doğum günü tarihini girerek hesaplat butonuna basınız. Çin takvimine göre bebeğinizin bir kız mı yoksa bi erkek mi olacağını öğrenin.Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama : Erkek mi Kız mı ?


Hamilesiniz ve bebeğinizin cinsiyetini merak ediyorsunuz ama ultrasona daha çok var... Beklerken merakınızı giderecek bir hesaplama yöntemi olan çin inancına göre bebeğin cinsiyetini, annenin doğum gününe ve son adet tarihinize göre hesaplatabilirsiniz.


Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Nasıl Hesaplanır ?


Çin takvimine göre bebeğin cinsiyetini tahmin etmek, bilinen en eski yöntemidir. 700 yılı aşkın devam eden bir çin kültürüdür. O zamanlar, bilimsel ya da tıbbi araçlardan mahrum olan Çinliler, bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için yıldızların rehberliğinde bu takvimi kullandı.

Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama Ne Derece Doğrudur


Hesaplama aracımız Çin Takvimine Göre Cinsiyet Öğrenme yazımızda belirtildiği üzere tamamen çin inancına göre hesaplanır.

Doğruluk payının %80 civarında olduğu söylenmektedir. Buna inanıp inanmamak sizin insiyatifinizdedir. Şunu unutmayın ki, bilimsel değeri olmayan eğlenceli bir tahmin aracıdır. Yalnızca 4. aydan sonra ultrason sonuçlarında bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha Fazla Bilgi al.

Kabul Et