Logo
Karanlık Modu  

Gebelik Haftası Hesaplama


Kaç haftalık hamileyim? Kaç aylık hamileyim? Doğuma kaç gün kaldı? Çin takvimine göre bebeğimin cinsiyeti nedir ? gibi soruların cevabını öğrenmek için aşağıdaki gebelik haftası hesaplama aracında son adet tarihinizi ve çin takvimi cinsiyeti öğrenmek için, anne doğum günü tarihini girerek hesaplat butonuna basınız.Gebelik Takvimi : Bebeğiniz Hakkında Daha Çok Bilgi


Sitemizin Hafta Hafta Gebelik Takvimi sayesinde gebelik haftanızı seçerek söz konusu haftaya ait küçük meleğinizin gelişimini, annenin hamilelik sürecine nasıl tepki verdiği gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.


Gebelik haftası nedir ve ne kadar sürer ?


Bebeğin anne karnında, hafta hafta gebelik süresi boyunca gelişimini takip edildiği periyotlardır. Bu süreç, genel olarak 40 haftalık periyotlardan oluşur. 9 ay 10 güne tekabül eden süreç, daha az veya daha fazla sürebilmektedir.


Hamilelikte ilişkiye Girmek Sakıncalı mıdır ?


Hamileliğiniz süresi boyunca, ilişkiye girmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Sadece, hamileliğin ilerleyişine göre dikkat etmeniz gereken durumlar söz konusudur. Daha fazla bilgi için, sitemizin Hamilelikte İlişkiye Girmek yazısını okuyabilirsiniz.


Gebelikte Beslenmenize Dikkat Edin


Sitemizin Gebelikte Yasak Yiyecekler yazısını okuyarak hamilelik süresi boyunca bebeğin ve annenin sağlığı için uzak durulması gereken yiyecekler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kaç aylık hamileyim? Bebeğim Kaç Haftalık ?


Toplumumuzda "kaç aylık hamileyim ?" sorusuna cevap bulmak, her zaman tartışma konusu olmuştur. Sitemizin Gebelik Ayı Hesaplama aracını kullanarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kaç haftalık hamile olduğunuz, kaç aylık hamile olduğunuzdan daha önemlidir. Çünkü hamileliğin her evresi ve bebeğinizin gelişimi haftalık periyotlar halinde takip edilmektedir.


Tahmini doğum tarihi ne zaman ?


Bebekler genel olarak, 9 ay 10 günde doğar. Fakat bu süre 15 gün erken veya 15 gün geç olabilir. Hesaplama aracımızı kullanarak, tahmini doğumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Gebe değilim fakat gebe kalabileceğim günleri öğrenebilir miyim ?


Sitemizin Yumurtlama Dönemi Hesaplama aracı ile son adetinizin başlangıç tarihi ve adet düzeninizi girerek hamile kalabileceğiniz, doğurgan olduğunuz yumurtlama günlerinizi öğrenebilirsiniz.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha Fazla Bilgi al.

Kabul Et